Pokemon Master White

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-18 19:19:54

Shadow

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 300
Punktów :   

FAQ, czyli Co i Jak ?

Tak więc po zaakceptowaniu Karty Postaci czas ruszyć w podróż po świecie pokemon !

Jak zacząć przygodę ?
To pytanie najczęściej zadawane przez nowych graczy. Otóż jest to bardzo proste. Zakładasz wątek z Tematem "Przygoda Imię*" oraz wpisujesz w treści wątku 20 wymaganych słów, które powoli rozkręcą twoją przygodę. MG w tym czasie będzie starał się ci odpisywać, ponieważ ty pewnie tego będziesz chciał.

Co mi daje przygoda ?
Otóż w przygodzie możesz znaleźć nowe pokemony, które pomogą ci w różnych walkach i które będziesz mógł ewoluować.

Jak już zacząłem przygodę, co mam robić ?
Założyłeś wątek ? Jeśli tak, to poczekaj aż któryś z Mistrzów Gry (osób uprawnionych do odpisywania) odpiszą ci w twojej przygodzie. Jeśli nie odpisują ci już długo np. kilka dni to powiadom o tym na Chat Boxie

Spotkałem pokemona, co mam zrobić ?
Skoro spotkałeś już pokemona to teraz czas na to, żebyś go przeskanował. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli twój pokemon ma za mały poziom może nie dorównać innemu pokemonowi.

Przeskanowałem i jest to pokemon słabszy levelem od mojego, co dalej ?
Jeśli ci się podoba i chcesz go mieć to zaatakuj go za pomocą swojego pokemona. Oczywiście pamiętaj, że możesz tylko 2 ataki w turze.

Pokonałem tego pokemona, jak go złapać ?
Napisz, że rzucasz pokeball i MG odpisze ci czy udało ci się go złapać. Jak go złapiesz wypuść i przeskanuj jeszcze raz, ponieważ musisz go sobie wpisać do Karty Postaci bądź Boxu, a musisz wiedzieć jakiej jest Płci, jakie ma Ataki i jakiej jest Natury.

* - w miejscu Imię, imię twojej postaci


http://img96.imageshack.us/img96/1238/82993334.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDobry weterynarz Rzeszów www.wyposazenie-wnetrz.org.pl hotel Wałcz