Pokemon Master White

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-21 17:38:42

Shadow

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 300
Punktów :   

FAQ

Trening ewolucyjny to nic innego jak rodzaj treningu, dzięki któremu twój pokemon będzie mógł wyewoluować na wyższe stadium. Otóż oto parę pytań, i odpowiedzi które przydadzą się wam graczom w tym temacie.

Co to trening Ewolucyjny ?
Jest to taki trening, dzięki któremu twój pokemon może wyewoluować na wyższą formę.

Jak to zrobić żeby pokemon ewoluował ?
Otóż, to bardzo proste. Zakładasz wątek z ewolucją dowolnego twojego pokemona, płacisz 5000$ za jeden trening i twój pokemon z pewnością ewoluuje podczas treningu.

Czy muszę coś dokupić, żeby mój pokemon ewoluował ?
Zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo, jeśli chciałbyś wyewoluować pokemona, który tego wymaga. Np. Seadra żeby ewoluować w Kingdra'ę, potrzebuje przedmiotu "Dragon Scale", żeby móc ewoluować. Ten przedmiot, jak i wiele innych można nabyć w naszym sklepie.

Co jeśli pokemon nie musi żadnych przedmiotów, tylko potrzebuje odpowiedniego lvl do ewolucji ?
Kolejne proste pytanie. Otóż podczas tego treningu pokemon będzie trenował nowe ataki, a więc będzie także trenował swój poziom. Im więcej będzie miał ataków, tym większy będzie miał poziom, ale pamiętajmy, że najpierw trzeba posiadać 5000$ żeby wyewoluować jednego pokemona, a to wcale nie mało.

Jeśli założyłem już wątek, i chcę trenować pokemona, co mam robić ?
Otóż, osoba uprawniona (MG, Moderator bądź Administrator) napiszę ci co masz dokładnie zrobić aby twój pokemon wyewoluował. Czy potrzebuje szczęścia do ewolucji, czy musi trenować w odpowiednim miejscu, czy tez musi nabić odpowiedni poziom doświadczenia (lvl).

Dobrze, tak więc zacząłem już trening i kazałem pokemonowi nauczyć się ataku, co dalej ?
Mg będzie pisał ci % wykonanego ataku, i będzie opisywał dokładnie wykonanie tego ataku czyli co wychodzi twojemu pokemonowi, a co jeszcze musi podszkolić. Oczywiście im lepiej mu tłumaczysz, tym szybciej się nauczy, do tego musisz jeszcze mu kibicować w czasie treningu, żeby twój pupil się nie zniechęcił.

Jeśli już wytrenowałem wszystkie zlecone mi ataki/ spowodowałem tak, że mój pokemon jest szczęśliwy/ trenowałem już długo z wymaganym przedmiotem/ trenowałem w odpowiednim miejscu, to co dalej ?
Osoba uprawniona napisze ci kiedy twój pokemon zacznie już ewoluować. Trening zazwyczaj prowadzi jedna osoba, więc możesz się z nią dogadać i ona wie najlepiej, kiedy powinieneś skończyć trening.

Oto lista treningów, które mogą być prowadzone podczas tego treningu:

- Trening Lvl:
Jeśli pokemon do ewolucji potrzebuje tylko wyższego poziomu doświadczenia, to trener bądź koordynator trenuje z nim ataki, które zaleci Mg. Gdy już wytrenuje wszystkie te ataki (a pamiętajmy, że po wytrenowaniu ataku pokemon wzrasta o 1 poziom) wystarczy poczekać na wpis Mg z informacją, że pokemon zaczął ewoluować. Przykładem pokemona, z którym można trenować w takim treningu jest np. Pidgey.

- Trening z Przedmiotem:
Ten trening jest trochę bardziej skomplikowany. Otóż polega on na tym, że Mg po wcześniejszym poinformowaniu gracza pisze jaki przedmiot jest wymagany do ewolucji tego pokemona (jeśli w ogóle jest wymagany). Wtedy, osoba posiadająca pokemona zakupuje ten przedmiot i wraca na trening ewolucyjny, gdzie jego pokemon ma za zadanie ćwiczyć ataki, mając nałożony na siebie przedmiot. Po upływie odpowiedniej ilości ataków pokemon wyewoluuje "instalując" tym samym w sobie przedmiot, który był wymagany do jego ewolucji. Po wyewoluowaniu pokemona za pomocą przedmiotu, my ten przedmiot tracimy. Przykładem pokemona, z którym można trenować w takim treningu jest np. Magmar.

- Trening ze Szczęściem:
To jest jeden z trudniejszych treningów, otóż polega on na tym, że pokemon potrzebuje szczęścia do ewolucji. Nigdy nie wiadomo kiedy wyewoluuje. Niekiedy może przekształcić się po osiągnięciu kolejnego poziomu doświadczenia, a w innych przypadkach po otrzymaniu 10 razy takiego poziomu. To zależne tylko i wyłącznie od woli MG. Przykładem pokemona, który ewoluuje w ten sposób jest np. Chansy.

- Trening w Określonym Miejscu:
Ten trening jest bardzo łatwy. Otóż pokemon wymaga tylko odpowiedniego miejsca treningu, otóż np. Eevee musi trenować w "Eterna Forest" (Lesie Eterna) żeby mógł ewoluować w Leafeon'a. Trwa on zaledwie przez 3 poziomy, ponieważ mało jest takich pokemonów, które wymagają tego treningu. Nauka ataków w odpowiednim miejscu skutkuje ewolucją pokemona. Przykładem pokemona, który ewoluuje w ten sposób jest np. Eevee (w Glaceon'a bądź Leafeon'a).

- Trening Odpowiedniego Ataku:
Ten trening polega na tym, że pokemon nie wymaga żadnego przedmiotu, a wymaga nauki jedynego, konkretnego ataku do tego aby ewoluował. Mg pisze 3 ataki, jakich musi się nauczyć pokemon i potem pisze 4 atak, ten prawidłowy który musi się nauczyć żeby ewoluować (to takie utrudnienie). Przykładem pokemona, który tak ewoluuje jest np. Tangela.


http://img96.imageshack.us/img96/1238/82993334.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.maremare.pl 6gr psychoterapia Piła