Shadow - 2011-03-21 17:38:42

Trening ewolucyjny to nic innego jak rodzaj treningu, dzięki któremu twój pokemon będzie mógł wyewoluować na wyższe stadium. Otóż oto parę pytań, i odpowiedzi które przydadzą się wam graczom w tym temacie.

Co to trening Ewolucyjny ?
Jest to taki trening, dzięki któremu twój pokemon może wyewoluować na wyższą formę.

Jak to zrobić żeby pokemon ewoluował ?
Otóż, to bardzo proste. Zakładasz wątek z ewolucją dowolnego twojego pokemona, płacisz 5000$ za jeden trening i twój pokemon z pewnością ewoluuje podczas treningu.

Czy muszę coś dokupić, żeby mój pokemon ewoluował ?
Zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo, jeśli chciałbyś wyewoluować pokemona, który tego wymaga. Np. Seadra żeby ewoluować w Kingdra'ę, potrzebuje przedmiotu "Dragon Scale", żeby móc ewoluować. Ten przedmiot, jak i wiele innych można nabyć w naszym sklepie.

Co jeśli pokemon nie musi żadnych przedmiotów, tylko potrzebuje odpowiedniego lvl do ewolucji ?
Kolejne proste pytanie. Otóż podczas tego treningu pokemon będzie trenował nowe ataki, a więc będzie także trenował swój poziom. Im więcej będzie miał ataków, tym większy będzie miał poziom, ale pamiętajmy, że najpierw trzeba posiadać 5000$ żeby wyewoluować jednego pokemona, a to wcale nie mało.

Jeśli założyłem już wątek, i chcę trenować pokemona, co mam robić ?
Otóż, osoba uprawniona (MG, Moderator bądź Administrator) napiszę ci co masz dokładnie zrobić aby twój pokemon wyewoluował. Czy potrzebuje szczęścia do ewolucji, czy musi trenować w odpowiednim miejscu, czy tez musi nabić odpowiedni poziom doświadczenia (lvl).

Dobrze, tak więc zacząłem już trening i kazałem pokemonowi nauczyć się ataku, co dalej ?
Mg będzie pisał ci % wykonanego ataku, i będzie opisywał dokładnie wykonanie tego ataku czyli co wychodzi twojemu pokemonowi, a co jeszcze musi podszkolić. Oczywiście im lepiej mu tłumaczysz, tym szybciej się nauczy, do tego musisz jeszcze mu kibicować w czasie treningu, żeby twój pupil się nie zniechęcił.

Jeśli już wytrenowałem wszystkie zlecone mi ataki/ spowodowałem tak, że mój pokemon jest szczęśliwy/ trenowałem już długo z wymaganym przedmiotem/ trenowałem w odpowiednim miejscu, to co dalej ?
Osoba uprawniona napisze ci kiedy twój pokemon zacznie już ewoluować. Trening zazwyczaj prowadzi jedna osoba, więc możesz się z nią dogadać i ona wie najlepiej, kiedy powinieneś skończyć trening.

Oto lista treningów, które mogą być prowadzone podczas tego treningu:

- Trening Lvl:
Jeśli pokemon do ewolucji potrzebuje tylko wyższego poziomu doświadczenia, to trener bądź koordynator trenuje z nim ataki, które zaleci Mg. Gdy już wytrenuje wszystkie te ataki (a pamiętajmy, że po wytrenowaniu ataku pokemon wzrasta o 1 poziom) wystarczy poczekać na wpis Mg z informacją, że pokemon zaczął ewoluować. Przykładem pokemona, z którym można trenować w takim treningu jest np. Pidgey.

- Trening z Przedmiotem:
Ten trening jest trochę bardziej skomplikowany. Otóż polega on na tym, że Mg po wcześniejszym poinformowaniu gracza pisze jaki przedmiot jest wymagany do ewolucji tego pokemona (jeśli w ogóle jest wymagany). Wtedy, osoba posiadająca pokemona zakupuje ten przedmiot i wraca na trening ewolucyjny, gdzie jego pokemon ma za zadanie ćwiczyć ataki, mając nałożony na siebie przedmiot. Po upływie odpowiedniej ilości ataków pokemon wyewoluuje "instalując" tym samym w sobie przedmiot, który był wymagany do jego ewolucji. Po wyewoluowaniu pokemona za pomocą przedmiotu, my ten przedmiot tracimy. Przykładem pokemona, z którym można trenować w takim treningu jest np. Magmar.

- Trening ze Szczęściem:
To jest jeden z trudniejszych treningów, otóż polega on na tym, że pokemon potrzebuje szczęścia do ewolucji. Nigdy nie wiadomo kiedy wyewoluuje. Niekiedy może przekształcić się po osiągnięciu kolejnego poziomu doświadczenia, a w innych przypadkach po otrzymaniu 10 razy takiego poziomu. To zależne tylko i wyłącznie od woli MG. Przykładem pokemona, który ewoluuje w ten sposób jest np. Chansy.

- Trening w Określonym Miejscu:
Ten trening jest bardzo łatwy. Otóż pokemon wymaga tylko odpowiedniego miejsca treningu, otóż np. Eevee musi trenować w "Eterna Forest" (Lesie Eterna) żeby mógł ewoluować w Leafeon'a. Trwa on zaledwie przez 3 poziomy, ponieważ mało jest takich pokemonów, które wymagają tego treningu. Nauka ataków w odpowiednim miejscu skutkuje ewolucją pokemona. Przykładem pokemona, który ewoluuje w ten sposób jest np. Eevee (w Glaceon'a bądź Leafeon'a).

- Trening Odpowiedniego Ataku:
Ten trening polega na tym, że pokemon nie wymaga żadnego przedmiotu, a wymaga nauki jedynego, konkretnego ataku do tego aby ewoluował. Mg pisze 3 ataki, jakich musi się nauczyć pokemon i potem pisze 4 atak, ten prawidłowy który musi się nauczyć żeby ewoluować (to takie utrudnienie). Przykładem pokemona, który tak ewoluuje jest np. Tangela.

Zbiorniki na szambo Szamba betonowe Giżycko Kołczewo campingi Serwis laptopów pruszków komputery sucha beskidzka